Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

L'OREAL

( ilość produktów: 101 )

L’Oreal Professionnel to linia produktów kosmetycznych stworzona dla fryzjerów na całym świecie. Jest to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków pielęgnujących, koloryzujących i stylizujących do włosów. Posiada i ciągle tworzy innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji i koloryzacji włosów, testowane i uznane przez największe nazwiska w sztuce fryzjerskiej.

L’Oreal założony został w 1909 roku przez chemika Eugena Schuellera, który jako pierwszy stworzył bezpieczną w użyciu farbę do koloryzacji włosów, która nosiła nazwę Aureale.

W 31 Lipca 1919 roku Schueller zarejestrował swoją firmę. Siłą napędzającą firmę, która później zmieniła się w L’Oreal, była innowacja i rozwój badawczy nad przemysłem urody. W 1920 firma zatrudniła kolejnych trzech chemików. W 1950 roku firma liczyła 100 osób, liczba pracowników zwiększała się przed lata do 1000 w 1984, a obecnie zatrudnianych jest w niej około 20 000 osób.

L’Oreal zapewnił sobie dobry start dzięki farbom do włosów, lecz wkrótce działalność została rozszerzona o produkty pielęgnacyjne i higieniczne.

Obecnie L’Oreal posiada w swoim portfolio ponad 500 marek i tysiące indywidualnych produktów w każdym sektorze produktów kosmetycznych: koloryzacja włosów, trwałe, stylizacja włosów, pielęgnacja skóry i ciała, produkty higieniczne, do makijażu, perfumy.

L’Oreal posiada 6 światowych centrów badań: dwa we Francji - Aulnay oraz Chevilly, jeden w USA: Clark, New Jersey, jeden w Japoni - Kawasaki, prefektura Kanagawa, w 2005 otwarte zostały dwa kolejne ośrodk - jeden w Shanghaju, a drugi w Indiach.

L’Oreal stale powiązany jest z modą. Wspierając ponad 800 pokazów mody na całym świecie. L’Oreal Professionel wspiera trendy modowe i pomaga fryzjerom stworzyć najmodniejsze fryzury.

Od ponad stu lat firma stale rozwija się, dostarczając rozwiązań fryzjerom, spełniając najwyższe oczekiwania i podbijając serca wielu stylistów, fryzjerów, ekspertów i klientów.

Na zamondo.pl znajdziesz produkty L’Oreal takie jak szampony, odżywki, serum, maski, produkty do stylizacji, żele, lakiery, produkty do koloryzacji, farby, farbowanie, oxydanty, kremy. Dostępne u nas są również produkty do make-upu takie jak podkłady, kremy, szminki, bronzery, róże i wiele innych!

Cena
OD
-
DO
pixel