Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GOLDWELL

( ilość produktów: 289 )

Goldwell to założona przez Hansa Ericha Dottera w 1920 firma zajmująca się wyłącznie tworzeniem profesjonalnych produktów dla fryzjerów i salonów.

W 1948 została założona fabryka Goldwell, która funkcjonuje i znajduje się do dzisiaj w Darmstadt-Eberstadt. Pierwszym produktem firmy Goldwell były kosmetyki do trwałej zdolne do ułożenia jej w temperaturze pokojowej, bez poparzeń. W 1956 roku firma przeprowadziła ekspansję na rynek pielęgnacji włosów, we własnych produktach wprowadziła nowy dozownik do szamponu, tzw. pompkę, która stosowana jest do dzisiaj w większości produktów kosmetycznych. Tego samego roku firma weszła z pierwszym produktem do stylizacji spruhgold, który był wówczas najpopularniejszym lakierem w Niemczech dzięki swojej niezwykłej skuteczności. W 1971 roku Goldwell wszedł na rynek farb koloryzacyjnych do włosów, wprowadzając farbę Topmodel, niedługo później wprowadzając kolejny produkt - farby TopChic. W 1976 roku Goldwell opracował specjalny produkt do trwałej, który był spieniony powietrzem dla delikatnej pielęgnacji włosów i skóry głowy, który okazał się jednym z większych sukcesów tej firmy. Tego samego roku, Goldwell wprowadził pierwszą linię produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów eksluzywną dla salonów fryzjerskich - Bioline. Jednocześnie, Goldwell wprowadził pierwszą kompletną linię produktów do stylizacji włosów - Trendline. W 1978 roku Goldwell stworzył pierwszy system odmierzania farby i lotonu, który zapewniał dokładne i wygodne przygotowanie mieszanek kolorystycznej dla pełnej niezawodności. W 1981 roku Goldwell wprowadził program komputerowy, który dzięki formułom umożliwiał dobranie najlepszej mieszanki kolorystycznej do farbowania. w 1986 roku Goldwell wprowadza Colorance, pierwszą, demi-permanentną farbę oksydacyjną o pH 6,8. W 1989 roku Goldwell ogłosił partnerstwo z Kao, które istnieje do dzisiaj. 1992 rok to wyjście na świat pierwszego bezpyłowego proszku rozjaśniającego Oxycur Platin Dust-Free. Który był następcą pierwszego rozjaśniacza Goldwell Oxycur Platin wprowadzonego w 1970 roku. 1995 rok to rozrost marki Goldwell w zasięgu globalnym, oraz nowa seria Definition zawierająca opatentowaną technologię wykorzystującą kwasy owocowe. Elumen, to przełomowa innowacja wprowadzona w 2001 roku, jest to pierwsza bezoksydacyjna farba bez amoniaku, która zapewnia długotrwałe efekty nie niszcząc włosów. Farba fizyczna, bez działania chemicznego.

Obecnie Goldwell oferuje wysokiej klasy produkty koloryzacyjne, stylizacyjne i pielęgnacyjne do każdego rodzaju włosów. Spróbuj szamponów, odżywek, masek lub ampułek z serum dla doskonałej pielęgnacji. Doskonałym rozwiązaniem są również produkty stylizacyjne takie jak żele, lakiery, woski, spray’e, dające oczekiwane rezultaty. Na zamondo.pl znajdziesz ofertę Goldwell z trzech kategorii: pielęgnacja, stylizacja, koloryzacja.

Cena
OD
-
DO
pixel