Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KÉRASTASE

( ilość produktów: 94 )

Kerastase jest submarką firmy L’Oreal, która oferuje najwyższej klasy produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Jest to marka premium, wprowadzająca innowacje uzyskane w laboratoriach L’Oreal na całym świecie.

Utworzona w 1964 roku, oferuje najwyższej klasy innowacyjne rozwiązania dla włosów, korzystając z luksusowych składników. Kerastase słynie z profesjonalnych rytuałów odżywiających włosy dostępnych w salonach L’Oreal Expert.

Rozwiązania Kerastase wprowadzane są dzięki badaniom ponad 2,900 naukowców w La Recherche Avance L’Oreal we Francji (586 patentów, 14 ośrodków badawczych, 13 ośrodków testowych).

Kerastase jako pierwsze wprowadziło szereg rewolucyjnych rozwiązań: Pierwsze włosowate maski do pielęgnacji włosów Pierwsze produkty do włosów oferujące ochronę przeciwsłoneczną Pierwsza mikro emulsja z olejków i silikonu Pierwsza maska przeciwstarzeniowa dla nieodżywionych włosów Pierwsze maski nabłyszczające dla koloryzowanych włosów

Marka posiada w swoim portfolio kultowe serie takie jak Masquintense, Fibre Architecte czy Elixir Ultime, Kerastase wciąż wprowadza do swojej oferty nowe produkty wznoszące dbałość o włosy na jeszcze wyższy poziom.

Utalentowani fryzjerzy w najlepszych salonach Paryża, Tokyo, Shanghai, Rio de Janeiro czy Nowego Jorku testują rozwiązania w warunkach rzeczywistych.

Korzystając z luksusowych składników, niesamowitych zapachów, zaawansowanych formuł i usług salonowych, Kerastase stawia poprzeczkę w luksusowej pielęgnacji włosów.

Cena
OD
-
DO
pixel