Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TIGI

( ilość produktów: 4 )

TiGI - Globalna marka produktów fryzjerskich założona przez braci Mascolo. Posiadają oni również markę pochodzącą od ich własnych imion - Toni & Guy - międzynarodową sieć renomowanych salonów fryzjerskich. W 2017 roku posiadali oni około 500 salonów w 50 krajach, co stanowi o ich wielopokoleniowym i wielokrotnie nagradzanym dążeniu do perfekcji w stylizacji włosów. Obecnie TIGI Linea jest submarką koncernu Unilever.

Powiązana z miejską kulturą i inspirowana uliczną modą, jedna z linii marki TIGI - Bed Head, jest doskonałym przedstawieniem filozofii firmy skupionej na ludziach młodych. Bed Head oferuje produkty bardzo przystępne w użytkowaniu, tak aby szybko otrzymać oczekiwaną stylizacje. Seria Bed Head jest bardzo popularna wśród fryzjerów, zawierając w sobie kreatywne rozwiązania przekazywane przez Anthony’ego Mascolo.

Seria Catwalk od TIGI łączy fryzjerstwo ze światowymi wybiegami, umożliwiając szybkie i skuteczne stworzenie wymagających stylizacji, które sprostają ciężkim warunkom.

Seria S-Factor skupia się na luksusowej, inspirowanej spa pielęgnacji włosów. Wyjątkowo komfortowa i relaksująca pielęgnacja włosów daje włosom potrzebne odżywienie i odbudowę.

Na Zamondo.pl kupisz najnowsze produkty z oferty profesjonalnych kosmetyków do włosów TIGI.

pixel