Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

YANKEE CANDLE

( ilość produktów: 153 )

Od skromnych początków…

Święta w 1969 roku. Szesnastoletni wówczas Mike Kittredge, zbyt biedny by kupić swojej mamie prezent, rozpuścił kilka kredek aby zrobić dla niej świeczkę. Jedna z sąsiadek zauważyła to i przekonała Mike’a aby sprzedał jej ów świeczkę. Z niewielką ilością pieniędzy, kupił wystarczająco wosku aby zrobić dwie świeczki - jedną dla jego mamy, a drugą do sprzedania. Tak powstała marka Yankee Candle.

… do ulubionej marki w USA tworzącej wysokiej jakości świece zapachowe

Yankee Candle stało się najbardziej rozpoznawaną nazwą na rynku świec i najlepiej sprzedającą się marką świeczek w Stanach Zjednoczonych. Obecnie firma oferuje ponad 150 unikatowych zapachów, szeroką gamę sezonowych i specjalnie przygotowanych świec, produktów zapachowych i akcesoriów do świeczek.

Większość świec jest tworzone przez mistrzów rzemiosła w stanie Massachusetts. Świeczki Yankee Candle i akcesoria sprzedawane są w całej ameryce (ponad 500 własnych sklepów w całym USA).

Na Zamondo.pl zobaczysz szeroką ofertę świec Yankee Candle. Od dużych świec (Large Jar), przez małe świeczki (Sampler) oraz woski zapachowe (Classic Wax), które pod wpływem ciepła wydobywają z siebie niesamowity, urzekający zapach. Kominki Yankee Candle znajdujące się w naszej ofercie są idealnym akcesorium do wosków zapachowych, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałym zapachem Classic Wax, oraz podziwiać estetykę kominków Yankee Candle.Cena
OD
-
DO
pixel