Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLAPLEX

( ilość produktów: 14 )

Olaplex to rewolucyjny trójstopniowy system regeneracji włosa, który szturmem zawładnął salonami i klientkami pożądającymi doskonały, zdrowy wygląd włosów. Trzystopniowy proces zawiera w sobie działanie opatentowanego aktywnego składnika, który na poziomie molekularnym naprawia każde rozerwane więzy włosów niezależnie od tego czy zostały uszkodzone chemicznie, temperaturowo czy mechanicznie.

W pierwszym kroku koncentrat odbudowuje zniszczone molekularne wiązadła i rozpoczyna proces odbudowy zniszczonych włosów. W drugim kroku następny koncentrat kontynuuje naprawę każdego włosa, odbudowując włosy do ich pełnego potencjału - silnych, błyszczących, zdrowych włosów. Trzeci krok to odżywka utrzymująca silną ochronę włosów przez bardzo długi czas do korzystania w domu.

Na zamondo.pl kupisz pełen zestaw regenerujący - Olaplex No.1, No.2, oraz No.3. No.1, No.2 zaleca się do użytku profesjonalnego, natomiast No.3 przeznaczony jest do użytku w domu i finalnego utrzymania niezwykle mocnej struktury włosów.

Cena
OD
-
DO
pixel